© 2017 «ITEC».

  • White YouTube Icon
  • White Twitter Icon
  • Facebook - White Circle

SPC ITEC

Pirogova Str., 10-G, Office 14

Kyiv,  01030,  Ukraine

e-mail: info@itec.ua

+38 044 338 68 60 

+38 099 356 20 09

    З липня 2014 року колектив однодумців розпочав роботу з розвитку інноваційних технологій, а саме над створенням українських систем  ведення повітряного моніторингу, метою якого було допомогти бійцям Української армії та добровольцям захищати країну, тим самим зберігаючи їхні життя. З самого початку робота над усіма проектами будувалася, виходячи з максимального рівня якості запропонованих рішень, спираючись на вимоги того персоналу, що безпосередньо використовував вироблену продукцію кожного дня в зоні проведення АТО.

З 2015 року почалася тісна співпраця з підприємствами оборонної промисловості України. Продукцією компанії "Айтек" зацікавились представники Державного концерну "Укроборонпром", що стало початком довготривалої співпраці як при спілкуванні з іноземними клієнтами, так і при проходженні великої кількості тестувань та випробувань на українських полігонах. Саме ця робота була оцінена зі сторони державних організацій багатьма актами та висновками. Відмічалася висока якість та наявність свого власного підходу щодо спрощення роботи з обладнанням. На сьогоднішній день компанія має сертифікат, що підтверджує статус виробника продукції для Збройних Сил України.

   У 2016 році в компанії відбулися кардинальні зміни в підході будівництва автоматизованих систем: з`являється повноцінне виробництво зі своїми відділами; виділяються окремі спеціалізації; йде інтенсивне підвищення кваліфікації співробітників; розпочато виробництво власного фюзеляжу літального апарату; вибудовується виробничий процес з випуску малосерійної продукції. 

   Наприкінці 2016 року почався етап розширення сфери використання продукції компанії "Айтек" - підписано та виконано комерційний контракт з великою (у тому числі і по світовим міркам) компанією аграрної промисловості.

   Волонтерський рух розвивався, разом з цим набирав обертів технічний прогрес у розробці засобів, найбільш важливих для ефективної роботи на передовій. Значною мірою робота проводилась з системами моніторингу для окремих підрозділів.

   Початкові кроки долали в приватному гаражі силами трьох людей, які до кінця вересня змогли виготовити перші зразки безпілотної техніки та виставити їх на загальний огляд в межах виставки в Державному музеї авіації України. Тоді ж відбулися перші знайомства з виробниками аналогічної продукції, з представниками добровольчих батальйонів тощо. Йшов процес народження нової галузі оборонної промисловості для України.

   З першими батальйонами робота проходила не лише на околицях столиці, але й на полігонах від Львівської до Дніпропетровської областей. В цей час нами йде виготовлення продукції з огляду на найменші побажання щодо зручності експлуатації систем в реальних умовах.