© 2017 «ITEC».

  • White YouTube Icon
  • White Twitter Icon
  • Facebook - White Circle

SPC ITEC

Pirogova Str., 10-G, Office 14

Kyiv,  01030,  Ukraine

e-mail: info@itec.ua

+38 044 338 68 60 

+38 099 356 20 09

   Безпілотний літальний апарат "Skif" - зручний у використанні, малий за розмірами, створений з метою виконання повітряного моніторингу полів, лісів, лугів, кар`єрів для подальшого глибинного аналізу виявлених недоліків та своєчасного їх усунення.

   Якісна фотокамера та максимальна автоматизація усіх компонент (починаючи з автоматичного включення камери лише у безпечний час виходу на розрахункову висоту, та аж до відкриття парашуту для посадки) дозволяє без вагань використовувати пристрій в роботі малих, середніх та великих за площею земельних угідь агрокомпаній, державних служб, підприємств тощо.

   Безпілотний літальний апарат "Skif" спеціально розроблений для використання в польових умовах аграрної сфери. При цьому його надійність має рівень як військового БПЛА.

1. Моніторинг стану посівів і сходів на полях.

2. Моніторинг процесу зростання культур.
3. Моніторинг стану полів перед збиранням врожаю.
4. Охорона території з повітря в «offline» режимі.

    Головним завданням для безпілотного комплексу є виконання якісної фотозйомки території фотокамерою 20 MP, з тривалістю польоту до 2 годин на розрахунковій висоті від 50 до 400 метрів. Повністю автоматична система управління польотом. Маршрут польоту задається з ноутбука в точці старту літального апарату, як і управління камерою. Фотографії з результатами дослідження можна переглянути відразу по прильоту БПЛА на телефоні, планшеті, ноутбуці, використовуючи бездротове підключення Wi-Fi або через USB.

Міцна конструкція апарату з композитних матеріалів значно підвищує термін експлуатації БПЛА "Skif".

   "Skif" автоматично фотографує велику територію за короткий час з дуже високою точністю. Для порівняння, людина з фотокамерою просто фізично не здатна надати такий результат.

Приклади фотознімків зроблених за допомогою БПЛА "Skif", з різних висот польоту.