© 2017 «ITEC».

  • White YouTube Icon
  • White Twitter Icon
  • Facebook - White Circle

SPC ITEC

Pirogova Str., 10-G, Office 14

Kyiv,  01030,  Ukraine

e-mail: info@itec.ua

+38 044 338 68 60 

+38 099 356 20 09

    Для ведення моніторингу в денний час активно застосовується відеокамера з 10 кратним оптичним зумом і можливістю одночасно виконувати фото- та відеофіксацію оперативної обстановки. Одночасно і в нічний, і в світлий час доби ефективно використовується тепловізійна камера. Є можливість в реальному часі перемикатися між денною і тепловізійною камерами, що дозволяє значно збільшити результативність ведення відеомоніторингу.

      Мінімальні габаритні розміри (БПЛА всього 50х60х15 см в складеному вигляді) для виконання завдань польоту тривалістю до 2 годин. Літальний апарат Patriot R2 укомплектований одночасно: денною камерою з зумом і тепловізором в корпусі єдиного гіростабілізованого підвісу.

Для максимального спрощення роботи повністю відсутній пульт безпосереднього управління рухом літального апарату, застосований механізм передачі команд для зміни висоти, координат проходження і режимів польоту, причому ці команди передаються по зашифрованому каналу зв'язку

  Система також оснащена засобами контролю поточної позиції літального апарату, що дозволяє відстежити його місцезнаходження у разі відсутності радіозв'язку між наземною станцією управління та ним.

   Наземна станція дозволяє виконувати дублюючий запис відеоряду навіть в умовах відсутності роботи каналу телеметрії і управління.

   Літак злітає за допомогою простої еластичної катапульти, виконує політ на заданій висоті, робить відеозапис заданої оператором ділянки території та здійснює посадку в призначеному місці - повністю автоматично. Парашутна система є не тільки засобом посадки апарату в штатному режимі, але й забезпечує збереження конструкції літального апарату завдяки автономному модулю, що гарантує відкриття парашута в разі непередбачуваних обставин в повітрі.

      Починаючи з моменту свого заснування, компанія "Айтек" вела розробку комплексу повітряної розвідки - БПАК "Patriot RV010" - з метою реалізувати максимально просте рішення в експлуатації комплексу. Постійні комунікації з представниками Збройних Сил України та бійцями добровольчих батальйонів надали вичерпну інформацію щодо реальних потреб ведення фото-відео розвідки в зоні проведення бойових дій на Сході України. Аналіз отриманої інформації, численні тестові випробування, використання сучасних матеріалів і технологій у виготовленні безпілотного авіаційного комплексу дали можливість створити принципово новий, легкий в транспортуванні і функціональний в застосуванні комплекс нового покоління - БПАК "Patriot R2".

Приклади фотознімків зроблених за допомогою БПАК "PATRIOT R2" з різних висот польоту.